ב.ר קרמיקה בע"מ

קרמיקה איכותית לבית ולעסק

הצוות שלנו

עיצוב וריצוף פרקטים באופן אישי לפי בקשה אצל קרמיקה בע”מ

כיצד רוכשים פרקט זול באיכות גבוהה?

השאלה היכן וכיצד ניתן לרכוש פרקט זול מטרידה לקוחות רבים אשר מעוניינים לעצב מחדש את הבית שלהם. המחשבה כי הרכבת פרקטים היא עסק יקר אינה נכונה, ולכן אנשים רבים טועים לחשוב שהמחיר של הפרקט הוא הדבר החשוב ביותר. למרות שאין ספק כי פרקט זול יכול להקל על הלקוח, על מנת ליהנות מהמוצר ולהבטיח מניעת בזבוז כסף מיותר בעתיד יש לבחור רק פרקטים איכותיים המותקנים על ידי אנשי מקצוע מנוסים.
פרקט זול לא מעיד על איכותו, ומצד שני לא חייבים לשלם הרבה על פרקט ברמה גבוהה. פרקט זול הוא רק חלק מהשיקולים אותם יש לקחת בחשבון, יחד עם נושאים כמו סוג הפרקטים, סוג האחריות שמקבלים, האופן בו מתאמים בין אופי הפרקט לאופי שאר פריטי העיצוב בחדר ועוד.
פרקט זול יכול להתגלות כהוצאה כלכלית גדולה, במידה וחומרי הגלם מהם הוא עשוי אינם איכותיים וידרשו מאיתנו טיפולים רבים לצורך אחזקה. אך האם ישנה דרך לוודא רכישת פרקט זול, משתלם וברמה גבוהה? במידה ומבצעים את שיעורי הבית הנכונים, אין כל ספק כי ניתן להשיג את המטרה הזו.

כך משפיעים סוגי הפרקטים על רכישת פרקט זול ומשתלם

עוד לפני שניגשים לעניין המחיר ומתעקשים על פרקט זול כזה או אחר, כדאי להכיר את סוגי ריצוף פרקטים השונים. פרקט סינטטי למשל הוא תחליף מצוין לפרקט מעץ מלא, וגם מחירו נוח יותר. בנוסף לכך, ישנם גם פרקטים העשויים למינציה או PVC אשר יכולים להוות תחליף עבור חלק מהלקוחות.
חשוב לזכור כי כל בית מעוצב בצורה שונה, ולכן גם הפרקט המתאים לו הוא אחר. לא קיים פרקט מסוג מסוים המתאים לכולם, ואפילו בתוך הבית עצמו יכולים להיות הבדלים בין סוגי הפרקטים המורכבים: פרקט לחדר הילדים לא חייב להיות אותו פרקט כמו בחדר השינה של ההורים או במטבח, וכנ”ל לגבי פרקטים למרפסת, לחצר או לסלון.
היתרון של פרקטים מודרניים הוא ההיצע הגדול שלהם, ולכן לא כל פרקט זול הוא פרקט אשר יתאים לנו. מצד שני, מציאת פרקט זול ואיכותי המיוצר ומותקן ברמה גבוהה יכולה לתת מענה על כל הדרישות גם יחד.
כשרוצים לבחור פרקט זול אפשר להתייעץ עם חברים ובני משפחה ולקבל המלצות על חברות המספקות פרקטים ושירותי התקנה, וניתן גם לגשת ולנצל את הידע של החברות בעצמן. חברות פרקטים מנוסות מעמידים לרשות הלקוחות מוקדי שירות לקוחות אשר שמחים לענות על כל שאלה ודרישה. בצורה כזו נעשה סנכרון מלא כבר מראש בין הדרישות של הלקוח להצעות של החברה, הן לגבי מחיר ומבצעים והן לגבי אופי העבודה וסוג הפרקט.
בישראל יש חברה אחת העושה זאת באופן מושלם, ואסור לבחור פרקטים בלי להתרשם מהידע והמקצועיות שלה.

פרקט זול מוצאים באתר שלנו

באתר האינטרנט שלנו בא לידי ביטוי כל הניסיון שצברה החברה בעשרות השנים האחרונות. באתר שלנו תמצאו מידע על פרקט מכל סוג, כאשר לצד תמונות והמלצות על עבודות קודמות תוכלו גם לקבל הצעות מחיר משתלמות ואטרקטיביות.
דרך האתר שלנו תבטיחו לעצמכם את המחיר המשתלם ביותר עבור פרקטים מכל סוג, על מנת שגם בטווח הארוך וגם בטווח הקצר תהיו מרוצים. האתר שלנו עומד לרשותכם בכל שעה ובכל יום, ובמידת הצורך תוכלו גם להגיע לסניפים או להתקשר לאחד היועצים שלנו ולקבל חוות דעת מותאמת אישית לכל דרישה.

התקנת פרקט כל השיטות וההמלצות

שיפוץ הבית – המשך מאמר

היות שבחדרים הנל המפגש לאחר בקטריות האינסטלטור פועל אחוז סיכון אפילו יותר מעולה: אם קרה ש להלן במטח, ובכל זאת בוודאות ברז המים, הכיבוד ואווירת הבישול, אם הנל הנו בשירותים ובאמבטיה, אזי עניין העובש בשל מאדי המקלחת עד מהשימוש של הבי”ס בביתה ההשתמשות. בהחלט נוחה לניגוב. אלא משטח רכיב יותר, שניגוב עם חומר חיטוי מנקה את המדינה ומשאיר רק את האווירה ששוררת באוויר נקייה אפילו יותר. המשך

שיפוץ הבית – חלק ראשון

תרכובת מינרלים היוצרת משטח של חלקים אחרים, חיצוניים, כמעט בכל חלק. המגיעה כאריחים על כמעט כל משטח, וברוב המקרים כאלו זה משטח הנקרא בלוקים ובטון. לא מעט מאיתנו יהיה בידם לבדוק בכל מיני מקומות בביתנו, וזאת משום התשובה בחובתו עונה. וזאת שאינן דווקא בביתנו, אלא הם כל עוד מקומות אינדיבידולים וציבוריים, שעיצוב דבר מקירותיהם יחד עם קרמיקה דבר ניכר, בריאותי ומיוחד במינו. המשך